Kozmetika pre mužov - eViBa

Leto
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kozmetika
Barbus Active balzam po holení 100ml

Barbus Active balzam po holení 100ml

Barbus Active Balzam po holení a zvláčňujúci krém 2 v 1 je prípravok určený na ošetrenie pleti po holení s veľmi príjemnou sviežou mužskou vôňou. Obsahuje účinné látky alantoín, vitamín E, bisabolol a pantenol. Napomáha regenerovať a zvláčňovať pokožku podráždenú holením.

3.10 € Vložiť
Barbus Active gél po holení s keratínom 100ml

Barbus Active gél po holení s keratínom 100ml

Barbus Active gél po holení s keratínom je prípravok na ošetrenie pleti po holení s veľmi príjemnou mužskou vôňou. Obsahuje účinnú látku – keratín, ktorá zjemňuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku.

3.15 € Vložiť
Barbus Active mydlo na holenie s glycerínom a lanolínom 150g

Barbus Active mydlo na holenie s glycerínom a lanolínom 150g

Barbus Active mydlo na holenie s glycerínom a lanolínom je vhodné pre všetky typy pleti. Glicerín a lanolín pokožku zjemňujú a zvláčňujú. Mydlo fúzy zmäkčí, uľahčí sklz holiaceho strojčeka a zabráni podráždeniu pokožky počas holenia. Vhodné aj na holenie citlivej pleti.

5.20 € Vložiť
Barbus Active voda po holení 100ml

Barbus Active voda po holení 100ml

Prípravok na ošetrenie pleti po holení s veľmi príjemnou sviežou vôňou. Obsahuje účinné látky – mentol a alantoín. Má príjemný chladivý účinok na pleť, sťahuje póry a napomáha regeneracii pokožky po holení.

5.30 € Vložiť
Barbus Classic krém na holenie s glycerínom 75g

Barbus Classic krém na holenie s glycerínom 75g

Krém na holenie je vhodný pre všetky typy pleti. Glycerín pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Krém fúzy zmäkčí, uľahčí sklz holiaceho strojčeka a zabráni podráždeniu pokožky počas holenia.Krém na holenie aplikujte štetkou na holenie, s pomocou malého množstva teplej vody. Vytvorte z krému bohatú penu a rovnomerne ňou pokryte navlhčenú tvár a krk. Pokračujte v holení obvyklým spôsobom. Po holení dôkladne pleť opláchnite a aplikujte na pleť vhodný prípravok po holení

1.80 € Vložiť
Barbus Classic mydlo na holenie 150g

Barbus Classic mydlo na holenie 150g

Mydlo na holenie je vhodné pre všetky typy pleti. Glycerín pokožku zjemňuje, zvláčňuje a dodáva jej pružnosť. Mydlo fúzy zmäkčí, uľahčí sklz holiaceho strojčeka a zabráni podráždeniu pokožky počas holenia. Mydlo na holenie aplikujte štetkou na holenie, s pomocou malého množstva teplej vody. Vytvorte z mydla bohatú penu a rovnomerne ňou pokryte navlhčenú tvár a krk. Pokračujte v holení obvyklým spôsobom. Po holení dôkladne pleť opláchnite a aplikujte na pleť vhodný prípravok po holení.

3.60 € Vložiť
Barbus Classic Olej pred holením 60ml

Barbus Classic Olej pred holením 60ml

Barbus Classic olej pred holením je špeciálny olejček pre pánov. Olej fúzy zmäkčí, jemne premaže pokožku, čím uľahčí sklz holiaceho strojčeka, zjednoduší samotné holenie a zníži sa podráždenie pokožky.

2.40 € Vložiť
Barbus Classic voda po holení 60ml

Barbus Classic voda po holení 60ml

Klasický prípravok s dlhodobou tradíciou na ošetrenie pleti po holení. Barbus Classic je vhodný pre všetky typy pleti. Použitie: Aplikovať po oholení na suchú pokožku v potrebnom množstve.

1.70 € Vložiť
Barbus Prestige voda po holení 100ml

Barbus Prestige voda po holení 100ml

Voda po holení s veľmi príjemnou sviežou vôňou s dlhotrvajúcim účinkom. Obsahuje účinné látky – mentol a alantoín, ktoré pokožku upokojujú.

5.30 € Vložiť
Barbus Sport krém na holenie s chlorofylom 75g

Barbus Sport krém na holenie s chlorofylom 75g

Krém na holenie je vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje glycerín, ktorý pokožku zjemňuje, hydratuje a dodáva pleti pružnosť. Chlorofyl pomáha telu mnohými spôsobmi, má protizápalové a antibakteriálne účinky, taktiež predlžuje mladistvý vzhľad pokožky. Krém fúzy zmäkčí, uľahčí sklz holiaceho strojčeka a zabráni podráždeniu pokožky počas holenia. Penivý krém je vhodný na mastnejší typ pleti. Krém na holenie aplikujte štetkou na holenie, s pomocou malého množstva teplej vody. Vytvorte z krému bohatú penu a rovnomerne ňou pokryte navlhčenú tvár a krk. Pokračujte v holení obvyklým spôsobom. Po holení dôkladne pleť opláchnite a aplikujte na pleť vhodný prípravok po holení.

1.90 € Vložiť
Dixi muži Aktívny relax 3 v 1 sprchový gél 400ml

Dixi muži Aktívny relax 3 v 1 sprchový gél 400ml

Dixi muži Aktívny relax sprchový gél 3 v 1

Príjemná provokácia…

Položili ste si už otázku: čo niektorých mužov najviac irituje?

Každého niečo iné, to je jasné. No často je to skutočnosť, že je potrebné robiť „po jednom“ to, čo by sa dalo robiť „spolu“. Pri použití tohto sprchového gélu táto starosť odpadá, pretože tento gél slúži na 3 veci naraz.

Ako je to možné?

Jedinečnou kombináciou Panthenolu, spolu s výťažkami bylín Aloe, Papaya, Echinacea, Rumanček, Nechtík, Pupočník, Medovka, Hamamel a Lipa sa podarilo vytvoriť gél, ktorý je fantastickým antiiritačným komplexom pre telo, tvár i vlasy, špeciálne určeným pre aktívnych mužov.

To, čo vás najviac poteší pri použití sprchového gélu Dixi muži Aktívny relax je: dlhotrvajúca vôňa, dokonalá čistota tela i vlasov a osviežujúci príliv energie.

3.00 € Vložiť
Dixi muži Arktická sila 3 v 1 sprchový gél 400ml

Dixi muži Arktická sila 3 v 1 sprchový gél 400ml

Dixi muži Arktická sila sprchový gél 3 v 1

Skutočná sila sviežosti…

Položili ste si už otázku: či existuje niečo, čo vždy osvieži rovnako v nápoji ako aj pri kúpeli?

Možno vám prichádza na um bylinka, z ktorej sa robí nielen čaj, ale veľmi často sa používa aj v prírodnej kozmetike. A máte pravdu. Výťažok tejto bylinky má chladivý efekt a mnohé povzbudivé účinky. Jej použitie v sprchovom gély Dixi pre mužov však nadobúda mimoriadny efekt.

Ako je to možné?

Mäta pieporná je skutočne často využívanou rastlinou v dnešnej wellness kultúre. Jej výťažok Menthol sám o sebe pôsobí osviežujúco. Obrovskou výhodou tohto sprchového gélu však je, že v spojení s Morskou soľousa tento prípravok stáva skutočne luxusným prostriedkom každodennej hygieny celého mužského tela, vrátane vlasov.

To, čo vás najviac poteší pri použití sprchového gélu Dixi muži Arktická sila je: bohatá pena s mužnou vôňou, dlhotrvajúci pocit sviežosti po umytí a zreteľný nárast energie.

3.00 € Vložiť
Dixi muži Dynamický impulz 4 v 1 sprchový gél 400ml

Dixi muži Dynamický impulz 4 v 1 sprchový gél 400ml

Dixi muži Dynamický impulz sprchový gél 4 v 1

Pre kreatívnych mužov…

Položili ste si už otázku: čo môže mužovi poskytnúť maximálne pohodlie a hydratáciu pri osobnej hygiene?

A čo tak niečo, čo umýva vlasy, slúži ako holiaci gél, dokonale umýva tvár, ba urobí vláčnou aj pokožku tela? Jednoducho 4 v 1 ! Niet čo dodať. Stačí vyskúšať…

Ako je to možné?

Dnešná veda poskytuje kozmetike skutočne mnoho možností. A vďaka nim sa spojenie Panthenolu s vitamínmi skupiny B (Niacinamid a Inositol) s prídavkom Urei a Fruktózy stalo základom pre jeden z najlepších sprchových gélov pre mužov s rôznorodým použitím, ktorý vynikajúco hydratuje. Poslúži nielen na hygienu tela a vlasov, ale uľahčí aj sklz holiaceho strojčeka pri holení.

To, čo vás najviac poteší pri použití sprchového gélu Dixi muži Dynamický impulz je: vláčna – hydratovaná pokožka celého tela, mužná vôňa, dlhotrvajúci pocit sviežosti, príliv energie a možnosť každodenného využitia aj pri holení.

3.00 € Vložiť
Dixi muži Elegantný moment 3 v 1 sprchový gél 400ml

Dixi muži Elegantný moment 3 v 1 sprchový gél 400ml

Dixi muži Elegantný moment sprchový gél 3 v 1

Vôňa elegancie…

Položili ste si už otázku: čo robí muža elegantným?

Mimo mnohých iných detailov k elegancii muža napomáha príjemná vôňa. Moment, keď túto vôňu zachytí okoloidúci človek, je okamihom, ktorý môže zmeniť celú situáciu. A nositeľom tejto vône sa stáva muž využívajúci napríklad aj tento sprchový gél.

Ako je to možné?

V tomto produkte nejde totiž len o to, aby na pokožku mužského tela a vlasov pôsobila jedna z najdôležitejších zložiek, ktorú bunky potrebujú – Keratín, ale aby bola aj dobre hydratovaná s využitím Panthenolu a hlavne preniknutá podmanivou vôňou čistej elegancie.

To, čo vás najviac poteší pri použití sprchového gélu Dixi muži Elegantný moment je: príjemná vôňa, pocit sviežosti a elegancie a možnosť každodenného využitia na kompletnú hygienu tela i vlasov.

3.00 € Vložiť
Dixi muži Kofeínový šampón 400ml

Dixi muži Kofeínový šampón 400ml

Dixi muži kofeínového šampónu – obmedzuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast.
Vedeli ste, že kávové zrná z kríku kávovníka podľa istej arabskej legendy „zachránili život“ Omarovi, ktorý kopal studňu lásky na Trenčianskom hrade?

Bližšie nielen k láske, ale hlavne k záchrane vašich vlasov môže pomôcť šampón s kofeínom, ak ste muž, ktorý chce už konečne obmedziť ich vypadávanie. Ženám dobre padne, ak sa môžu prstami prehrabávať vo vašich vlasoch. Tento príjemný pocit môže do vášho života priniesť aj šampón radu Dixi.

Prečo?

Odborníci zistili, že kofeín naozaj prispieva k zlepšeniu stavu pokožky na hlave. Podporuje totiž jej prekrvenie. Zároveň v rámci testovania vplyvu testosterónu objavili, že vlasové folikuly vystavené účinkom kofeínu, mali o 37% dlhšiu životnosť ako folikuly, ktoré s kofeínom do kontaktu neprišli. Navyše došlo k zvýšenej produkcii vlasových folikulov až o 46%. Ak si uvedomíte, že šampón obsahuje aj Panthenol, ktorý je nevyhnutný na udržanie zdravej pokožky a krásnych vlasov, nadobúdate istotu, že v tomto šampóne dostávate práve to, čo potrebujete. Pri pravidelnom používaní podporuje rast vlasov, posilňuje vlasy a obmedzuje ich vypadávanie.

3.00 € Vložiť
Dixi muži Šampón proti lupinám 400ml

Dixi muži Šampón proti lupinám 400ml

Dixi šampónu proti lupinám pre mužov – sviežosť vo vlasoch a zníženie tvorby lupín .
Vedeli ste, že aj mäta pieporná bola považovaná najmä v juhovýchodných krajinách za „symbol priateľstva a lásky“?

Zrejme to poznáte z vlastnej skúsenosti, že vôňa mätovej silice všeobecne spôsobuje výrazný pocit sviežosti. Preto môže byť použitie šampónu obsahujúceho túto zložku obohatenú o protilupinovú prísadu sviežim doplnkom aj vášho rána.

Prečo?

V medicíne sa využíva mätová silica a zložka tejto silice – mentol, a to najmä pre ich upokojujúci a antiseptický účinok (mentol pôsobí tlmivo na zakončenia senzitívnych nervov a vyvoláva pocit chladu). Okrem toho vynikajúco tlmí pocity svrbenia. Vaša pokožka hlavy je tak upokojená a vďaka pridanej protilupinovej prísade pri pravidelnom užívaní obmedzuje tvorbu lupín, posilňuje vlasy a upokojuje pokožku hlavy.

3.00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky